Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | JWAX JWRLP4525 |
| EAN | 8436028696765 |
| Release Date | March 12, 2010 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,664
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Time Out |
|---|---|
| Sanatci | Dave Brubeck Quartet |
| Cikis tarihi | 2010-03-12 |
| EAN/UPC | 8436028696765 |
| Label | Jazz Wax |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | JWAX JWRLP4525 |
| EAN | 8436028696765 |
| Release Date | March 12, 2010 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.