Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | 7A RECORDS 7A062LP |
| EAN | 5060209950624 |
| Release Date | August 25, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 315 × 7 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,961
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Repeat When Necessary |
|---|---|
| Sanatci | Edmunds, Dave |
| Cikis tarihi | 2023-08-25 |
| EAN/UPC | 5060209950624 |
| Label | 7a Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | 7A RECORDS 7A062LP |
| EAN | 5060209950624 |
| Release Date | August 25, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 315 × 7 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.