Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BIG CROWN BCR140 |
| EAN | 0349223014013 |
| Release Date | March 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,059
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Footwork |
|---|---|
| Sanatci | Guy, Dave |
| Cikis tarihi | 2024-03-15 |
| EAN/UPC | 0349223014013 |
| Label | Big Crown |
| Format | 12in |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BIG CROWN BCR140 |
| EAN | 0349223014013 |
| Release Date | March 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.