Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PLG UK Catalog |
| EAN | 5054197183133 |
| Release Date | April 14, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 5 × 315 × 315 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,541
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Aladdin Sane |
|---|---|
| Sanatci | Bowie, David |
| Cikis tarihi | 2023-04-14 |
| EAN/UPC | 5054197183133 |
| Label | Plg |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PLG UK Catalog |
| EAN | 5054197183133 |
| Release Date | April 14, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 5 × 315 × 315 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.