Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PARLOPHONE 825646289431 |
| EAN | 0825646289431 |
| Release Date | February 25, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 387 g |
| Weight | 387 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,562
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Aladdin Sane |
|---|---|
| Sanatci | Bowie, David |
| Cikis tarihi | 2016-02-25 |
| EAN/UPC | 0825646289431 |
| Label | Plg |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | PARLOPHONE 825646289431 |
| EAN | 0825646289431 |
| Release Date | February 25, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 387 g |
| Weight | 387 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.