Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PLG UK CATALOG 190296726804 |
| EAN | 0190296726804 |
| Release Date | January 7, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 6 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,960
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Hunky Dory |
|---|---|
| Sanatci | Bowie, David |
| Cikis tarihi | 2022-01-07 |
| EAN/UPC | 0190296726804 |
| Label | Parlophone |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PLG UK CATALOG 190296726804 |
| EAN | 0190296726804 |
| Release Date | January 7, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 6 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.