Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CBS 190295692735 |
| EAN | 0190295692735 |
| Release Date | February 14, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 297 g |
| Weight | 297 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,565
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Let's Dance |
|---|---|
| Sanatci | Bowie, David |
| Cikis tarihi | 2019-02-14 |
| EAN/UPC | 0190295692735 |
| Label | Plg |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CBS 190295692735 |
| EAN | 0190295692735 |
| Release Date | February 14, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 297 g |
| Weight | 297 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.