Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PLG RPLH219077.1 |
| EAN | 0190295842918 |
| Release Date | February 23, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 315 g |
| Weight | 315 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,562
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Low |
|---|---|
| Sanatci | Bowie, David |
| Cikis tarihi | 2018-02-22 |
| EAN/UPC | 0190295842918 |
| Label | Plg Uk Catalog |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PLG RPLH219077.1 |
| EAN | 0190295842918 |
| Release Date | February 23, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 315 g |
| Weight | 315 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.