Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BLUE CHOPSTICKS BCHT25.1 |
| EAN | 0781484702511 |
| Release Date | February 13, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 5 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,302
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Dust & Mirrors |
|---|---|
| Sanatci | Grubbs, David |
| Cikis tarihi | 2014-02-13 |
| EAN/UPC | 0781484702511 |
| Label | Blue Chopsticks |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BLUE CHOPSTICKS BCHT25.1 |
| EAN | 0781484702511 |
| Release Date | February 13, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 5 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.