Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | COLUMBIA 88985434521 |
| EAN | 0889854345211 |
| Release Date | October 5, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,745
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 'Round About Midnight |
|---|---|
| Sanatci | Davis, Miles |
| Cikis tarihi | 2017-10-05 |
| EAN/UPC | 0889854345211 |
| Label | Columbia |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | COLUMBIA 88985434521 |
| EAN | 0889854345211 |
| Release Date | October 5, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.