Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | COLUMBIA 88985378481 |
| EAN | 0889853784813 |
| Release Date | March 30, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,105
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Sketches of Spain |
|---|---|
| Sanatci | Davis, Miles |
| Cikis tarihi | 2017-03-30 |
| EAN/UPC | 0889853784813 |
| Label | Columbia |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | COLUMBIA 88985378481 |
| EAN | 0889853784813 |
| Release Date | March 30, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.