Ek Bilgi
| Label | 4AD CAD3639 |
|---|---|
| EAN | 0652637363913 |
| Release Date | March 17, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,270
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Aion |
|---|---|
| Sanatci | Dead Can Dance |
| Cikis tarihi | 2017-03-16 |
| EAN/UPC | 0652637363913 |
| Label | 4ad |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | 4AD CAD3639 |
|---|---|
| EAN | 0652637363913 |
| Release Date | March 17, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.