Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | instock-Turkey, Vinyl |
| Label | 4AD DAD3628 |
| EAN | 0652637362817 |
| Release Date | November 11, 2016 |
| Dimensions | 312 × 312 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,749
1 adet stokta
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Garden of the Arcane Delights + Peel Sessions |
|---|---|
| Sanatci | Dead Can Dance |
| Cikis tarihi | 2016-11-10 |
| EAN/UPC | 0652637362817 |
| Label | 4ad |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | instock-Turkey, Vinyl |
| Label | 4AD DAD3628 |
| EAN | 0652637362817 |
| Release Date | November 11, 2016 |
| Dimensions | 312 × 312 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.