Ek Bilgi
| Label | DENOMINATION RECORDS DENO600C.1 |
|---|---|
| EAN | 7350074242701 |
| Release Date | March 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,756
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Naked Tyrant |
|---|---|
| Sanatci | Dead Sleep |
| Cikis tarihi | 2020-10-30 |
| EAN/UPC | 7350074242701 |
| Label | Denomination |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | DENOMINATION RECORDS DENO600C.1 |
|---|---|
| EAN | 7350074242701 |
| Release Date | March 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.