Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | CHERRY POP QCRPOPX231 |
| EAN | 5013929443181 |
| Release Date | November 26, 2021 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 124 × 145 × 25 mm · 198 g |
| Weight | 198 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,408
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Electric Youth |
|---|---|
| Sanatci | Gibson, Debbie |
| Cikis tarihi | 2021-11-26 |
| EAN/UPC | 5013929443181 |
| Label | Cherry Pop |
| Format | CD |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 4 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | CHERRY POP QCRPOPX231 |
| EAN | 5013929443181 |
| Release Date | November 26, 2021 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 124 × 145 × 25 mm · 198 g |
| Weight | 198 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.