Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl MUVN4898236.1 |
| EAN | 8713748982362 |
| Release Date | August 25, 2011 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 316 × 7 mm · 463 g |
| Weight | 463 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,543
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Purpendicular |
|---|---|
| Sanatci | Deep Purple |
| Cikis tarihi | 2011-08-25 |
| EAN/UPC | 8713748982362 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl MUVN4898236.1 |
| EAN | 8713748982362 |
| Release Date | August 25, 2011 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 316 × 7 mm · 463 g |
| Weight | 463 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.