Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PARTISAN RECORDS PTSN044-1 |
| EAN | 5051083072939 |
| Release Date | September 30, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 6 mm · 468 g |
| Weight | 468 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,570
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Negativity |
|---|---|
| Sanatci | Deer Tick |
| Cikis tarihi | 2013-09-26 |
| EAN/UPC | 5051083072939 |
| Label | Partisan |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Americana |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PARTISAN RECORDS PTSN044-1 |
| EAN | 5051083072939 |
| Release Date | September 30, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 6 mm · 468 g |
| Weight | 468 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.