Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | UMR 060244566339 |
| EAN | 0602445663392 |
| Release Date | May 19, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 10 × 315 × 315 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,945
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Drastic Symphonies |
|---|---|
| Sanatci | Def Leppard |
| Cikis tarihi | 2023-05-19 |
| EAN/UPC | 0602445663392 |
| Label | Mercury |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardrock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | UMR 060244566339 |
| EAN | 0602445663392 |
| Release Date | May 19, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 10 × 315 × 315 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.