Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | UMC/MERCURY 818006 |
| EAN | 0602508180064 |
| Release Date | June 11, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,325
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Songs From the Sparkle Lounge |
|---|---|
| Sanatci | Def Leppard |
| Cikis tarihi | 2021-06-11 |
| EAN/UPC | 0602508180064 |
| Label | Virgin |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | UMC/MERCURY 818006 |
| EAN | 0602508180064 |
| Release Date | June 11, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.