Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | METAL MAV43239.1 |
| EAN | 0093624955849 |
| Release Date | February 7, 2012 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,582
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Saturday Night Wrist |
|---|---|
| Sanatci | Deftones |
| Cikis tarihi | 2024-04-05 |
| EAN/UPC | 0093624955849 |
| Label | Warner Bros |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | METAL MAV43239.1 |
| EAN | 0093624955849 |
| Release Date | February 7, 2012 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.