Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEMON RECORDS DEMREC1049 |
| EAN | 5014797907805 |
| Release Date | November 11, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,523
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Handy Man - the Best of |
|---|---|
| Sanatci | Shannon, Del |
| Cikis tarihi | 2022-11-11 |
| EAN/UPC | 5014797907805 |
| Label | Edsel |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Rock & Roll |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | DEMON RECORDS DEMREC1049 |
| EAN | 5014797907805 |
| Release Date | November 11, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.