Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | METROPOLIS RECORDS MET1271V |
| EAN | 0782388127110 |
| Release Date | February 14, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,355
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Spheres Ii |
|---|---|
| Sanatci | Delerium |
| Cikis tarihi | 2022-05-13 |
| EAN/UPC | 0782388127110 |
| Label | Metropolis |
| Format | LP |
| Tur | Dance |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | METROPOLIS RECORDS MET1271V |
| EAN | 0782388127110 |
| Release Date | February 14, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.