Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DECOR DECOR58LPC |
| EAN | 5052571099513 |
| Release Date | September 9, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 4 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,297
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Sea Drift |
|---|---|
| Sanatci | Delines |
| Cikis tarihi | 2022-09-09 |
| EAN/UPC | 5052571099513 |
| Label | Decor Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Americana |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DECOR DECOR58LPC |
| EAN | 5052571099513 |
| Release Date | September 9, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 4 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.