Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DECOR RECORDS DECOR70LPX |
| EAN | 0843563169728 |
| Release Date | April 11, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,303
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Mr. Luck & Ms. Doom |
|---|---|
| Sanatci | Delines |
| Cikis tarihi | 2025-04-11 |
| EAN/UPC | 0843563169728 |
| Label | Decor Records |
| Format | LP |
| Tur | Country |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DECOR RECORDS DECOR70LPX |
| EAN | 0843563169728 |
| Release Date | April 11, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.