Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RETROACTIVE RTTV1636.1 |
| EAN | 0637405141092 |
| Release Date | May 19, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |

₺5,039
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Weapons of Our Warfare |
|---|---|
| Sanatci | Deliverance |
| Cikis tarihi | 2023-05-19 |
| EAN/UPC | 0637405141092 |
| Label | Retroactive |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RETROACTIVE RTTV1636.1 |
| EAN | 0637405141092 |
| Release Date | May 19, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.