Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NEW WEST RECORDS LPNW5624 |
| EAN | 0607396562411 |
| Release Date | October 28, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,605
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | One is One |
|---|---|
| Sanatci | Delta Spirit |
| Cikis tarihi | 2022-10-28 |
| EAN/UPC | 0607396562411 |
| Label | New West Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NEW WEST RECORDS LPNW5624 |
| EAN | 0607396562411 |
| Release Date | October 28, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.