Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Svart Records SVRD345.1 |
| EAN | 6430080236022 |
| Release Date | September 20, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 319 × 5 mm · 315 g |
| Weight | 315 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,298
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Through Holes Shine the Stars |
|---|---|
| Sanatci | Demon Head |
| Cikis tarihi | 2024-09-20 |
| EAN/UPC | 6430080236022 |
| Label | Svart Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | Svart Records SVRD345.1 |
| EAN | 6430080236022 |
| Release Date | September 20, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 319 × 5 mm · 315 g |
| Weight | 315 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.