Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SOULSELLER RECORDS SSR108LP |
| EAN | 4046661548013 |
| Release Date | March 30, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 317 × 6 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,207
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Birth of Diabolic Blood |
|---|---|
| Sanatci | Demoniac |
| Cikis tarihi | 2018-04-05 |
| EAN/UPC | 4046661548013 |
| Label | Soulfood |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SOULSELLER RECORDS SSR108LP |
| EAN | 4046661548013 |
| Release Date | March 30, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 317 × 6 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.