Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | KNIFE HITS RECORDS KH028LP |
| EAN | 0760137130727 |
| Release Date | October 6, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 322 × 324 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,948
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Under the Western Heel |
|---|---|
| Sanatci | Demons |
| Cikis tarihi | 2023-08-11 |
| EAN/UPC | 0760137130727 |
| Label | Knife Hits Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | KNIFE HITS RECORDS KH028LP |
| EAN | 0760137130727 |
| Release Date | October 6, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 322 × 324 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.