Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FINDERS KEEPERS RECORDS FKR097LP |
| EAN | 5060099507076 |
| Release Date | December 7, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 6 mm · 211 g |
| Weight | 211 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,691
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Wize Music |
|---|---|
| Sanatci | Wise, Denis |
| Cikis tarihi | 2018-11-23 |
| EAN/UPC | 5060099507076 |
| Label | Finders Keepers |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | FINDERS KEEPERS RECORDS FKR097LP |
| EAN | 5060099507076 |
| Release Date | December 7, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 6 mm · 211 g |
| Weight | 211 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.