Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CARGO UK WH066 |
| EAN | 0664213633242 |
| Release Date | August 20, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 5 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,277
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-San Francisco Girls/Hot Smoke & Sassafras |
|---|---|
| Sanatci | Tek, Deniz & the Mortmen |
| Cikis tarihi | 2021-08-20 |
| EAN/UPC | 0664213633242 |
| Label | Cargo Uk |
| Format | 12in |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CARGO UK WH066 |
| EAN | 0664213633242 |
| Release Date | August 20, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 5 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.