Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | 17 NORTH PARADE VP4145.1 |
| EAN | 0054645414517 |
| Release Date | August 8, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,261
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Crown Prince of Reggae |
|---|---|
| Sanatci | Brown, Dennis |
| Cikis tarihi | 2025-08-08 |
| EAN/UPC | 0054645414517 |
| Label | 17 North Parade |
| Format | LP |
| Tur | World / Reggae |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | 17 NORTH PARADE VP4145.1 |
| EAN | 0054645414517 |
| Release Date | August 8, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.