Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SECRET SRDS236.1 |
| EAN | 5036436127221 |
| Release Date | July 25, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 317 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,045
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Voice of Dr Hook |
|---|---|
| Sanatci | Locorriere, Dennis |
| Cikis tarihi | 2021-01-29 |
| EAN/UPC | 5036436127221 |
| Label | Secret |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SECRET SRDS236.1 |
| EAN | 5036436127221 |
| Release Date | July 25, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 317 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.