Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BROKEN SILENCE BKSC5637.1 |
| EAN | 4250137256375 |
| Release Date | August 30, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 315 × 4 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |

₺2,605
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Leaving Me |
|---|---|
| Sanatci | Cuss, Denver |
| Cikis tarihi | 2024-08-30 |
| EAN/UPC | 4250137256375 |
| Label | Broken Silence |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Doo-Wop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BROKEN SILENCE BKSC5637.1 |
| EAN | 4250137256375 |
| Release Date | August 30, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 315 × 4 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.