Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SONY MUSIC CG 88985329991 |
| EAN | 0889853299911 |
| Release Date | August 26, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 387 g |
| Weight | 387 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,330
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Speak and Spell |
|---|---|
| Sanatci | Depeche Mode |
| Cikis tarihi | 2016-08-25 |
| EAN/UPC | 0889853299911 |
| Label | Venusnote Ltd. |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SONY MUSIC CG 88985329991 |
| EAN | 0889853299911 |
| Release Date | August 26, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 387 g |
| Weight | 387 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.