Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | METAL BLADE RECORDS 157681 |
| EAN | 0039841576818 |
| Release Date | June 18, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,083
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Churches Without Saints |
|---|---|
| Sanatci | Desaster |
| Cikis tarihi | 2021-06-11 |
| EAN/UPC | 0039841576818 |
| Label | Metal Blade |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Speed/Thrash/Death Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | METAL BLADE RECORDS 157681 |
| EAN | 0039841576818 |
| Release Date | June 18, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.