Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Matador OLE1488LP |
| EAN | 0191401148818 |
| Release Date | October 25, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 7 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,131
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Volume 11 & 12 |
|---|---|
| Sanatci | Desert Sessions |
| Cikis tarihi | 2019-10-25 |
| EAN/UPC | 0191401148818 |
| Label | Matador |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Matador OLE1488LP |
| EAN | 0191401148818 |
| Release Date | October 25, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 7 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.