Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EASY ACTION EARS157 |
| EAN | 5060446073186 |
| Release Date | August 6, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 280 × 280 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,288
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Rinsed |
|---|---|
| Sanatci | Desperate Measures |
| Cikis tarihi | 2021-08-06 |
| EAN/UPC | 5060446073186 |
| Label | Easy Action |
| Format | 12in |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EASY ACTION EARS157 |
| EAN | 5060446073186 |
| Release Date | August 6, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 280 × 280 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.