Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEAD OCEANS DOC107LP |
| EAN | 0673855057019 |
| Release Date | October 16, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,278
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Forces From Above |
|---|---|
| Sanatci | Destroyer |
| Cikis tarihi | 2015-10-15 |
| EAN/UPC | 0673855057019 |
| Label | Dead Oceans |
| Format | 12in |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEAD OCEANS DOC107LP |
| EAN | 0673855057019 |
| Release Date | October 16, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.