Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Merge Records MRG218LP |
| EAN | 0673855021812 |
| Release Date | February 12, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 5 mm · 436 g |
| Weight | 436 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,280
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | This Night |
|---|---|
| Sanatci | Destroyer |
| Cikis tarihi | 1990-06-30 |
| EAN/UPC | 0673855021812 |
| Label | Merge |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Merge Records MRG218LP |
| EAN | 0673855021812 |
| Release Date | February 12, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 5 mm · 436 g |
| Weight | 436 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.