Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Merge Records MRG238LP |
| EAN | 0673855023816 |
| Release Date | December 3, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,146
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Your Blues |
|---|---|
| Sanatci | Destroyer |
| Cikis tarihi | 2014-12-01 |
| EAN/UPC | 0673855023816 |
| Label | Merge |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Merge Records MRG238LP |
| EAN | 0673855023816 |
| Release Date | December 3, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.