Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RHINO WARNER 603497828418 |
| EAN | 0603497828418 |
| Release Date | October 20, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,564
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 50 Years of De-Evolution 1973 (1973-2023) |
|---|---|
| Sanatci | Devo |
| Cikis tarihi | 2023-10-20 |
| EAN/UPC | 0603497828418 |
| Label | Rhino |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RHINO WARNER 603497828418 |
| EAN | 0603497828418 |
| Release Date | October 20, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.