Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RECORD KICKS RK45072 |
| EAN | 5050580689732 |
| Release Date | July 1, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,240
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Come Back |
|---|---|
| Sanatci | Devonns, the |
| Cikis tarihi | 2018-07-01 |
| EAN/UPC | 5050580689732 |
| Label | Record Kicks |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RECORD KICKS RK45072 |
| EAN | 5050580689732 |
| Release Date | July 1, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.