Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BLUE NOTE 060245560072 |
| EAN | 0602455600721 |
| Release Date | July 4, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 323 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,398
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Landslide |
|---|---|
| Sanatci | Gordon, Dexter |
| Cikis tarihi | 2025-07-04 |
| EAN/UPC | 0602455600721 |
| Label | Blue Note |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BLUE NOTE 060245560072 |
| EAN | 0602455600721 |
| Release Date | July 4, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 323 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.