Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SAY-10 RECORDS SAY095 |
| EAN | 9120091320632 |
| Release Date | October 6, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 319 × 320 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,221
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Yrudfl |
|---|---|
| Sanatci | Dfl (Dead Fucking Last) |
| Cikis tarihi | 2021-08-27 |
| EAN/UPC | 9120091320632 |
| Label | Sbam |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SAY-10 RECORDS SAY095 |
| EAN | 9120091320632 |
| Release Date | October 6, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 319 × 320 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.