Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Frontiers Records FRLP1371 |
| EAN | 8024391137154 |
| Release Date | November 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 319 × 6 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,980
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Life |
|---|---|
| Sanatci | Dgm |
| Cikis tarihi | 2023-11-17 |
| EAN/UPC | 8024391137154 |
| Label | Frontiers Music |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Frontiers Records FRLP1371 |
| EAN | 8024391137154 |
| Release Date | November 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 319 × 6 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.