Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PEACEVILLE VILELP967 |
| EAN | 0801056896711 |
| Release Date | February 10, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,422
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Supervillain Outcast |
|---|---|
| Sanatci | Dodheimsgard |
| Cikis tarihi | 2023-02-03 |
| EAN/UPC | 0801056896711 |
| Label | Peaceville |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Black Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PEACEVILLE VILELP967 |
| EAN | 0801056896711 |
| Release Date | February 10, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.