Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0602458207866 |
| Release Date | October 29, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 8 mm · 463 g |
| Weight | 463 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,686
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Glad Rag Doll |
|---|---|
| Sanatci | Krall, Diana |
| Cikis tarihi | 2025-07-18 |
| EAN/UPC | 0602458207866 |
| Label | Universal |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0602458207866 |
| Release Date | October 29, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 8 mm · 463 g |
| Weight | 463 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.