Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DECCA (UMO) 5898680 |
| EAN | 0602458986808 |
| Release Date | August 2, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 10 × 315 × 315 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,028
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Look of Love |
|---|---|
| Sanatci | Krall, Diana |
| Cikis tarihi | 2025-06-13 |
| EAN/UPC | 0602458986808 |
| Label | Verve |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DECCA (UMO) 5898680 |
| EAN | 0602458986808 |
| Release Date | August 2, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 10 × 315 × 315 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.