Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | VERVE 060246512454 |
| EAN | 0602465124545 |
| Release Date | August 23, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 319 × 321 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,142
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | When I Look In Your Eyes |
|---|---|
| Sanatci | Krall, Diana |
| Cikis tarihi | 2024-08-23 |
| EAN/UPC | 0602465124545 |
| Label | Verve |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | VERVE 060246512454 |
| EAN | 0602465124545 |
| Release Date | August 23, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 319 × 321 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.